خدمات

برای پیشرفت و موفقیت در بازار تولید و تجارت ایران و جهان ، باید رقابت را شکست دهید. شما به یک مشاور برتر، با دانش بالا و به روز تر ، نیاز دارید. ما به شما کمک کرده تا جلو بیفتند و جلوتر بمانند.

مشاوره و راهنمایی

مشاوره و راهنمایی به صورت تک جلسه و همچنین دوره های زمانی (مدت دار) در تمام زمینه های کاری با موضوع گیاهان دارویی به بهترین شکل و به صورت کاملا تخصصی و فوق العاده برای پیشرفت کسب و کار شما انجام می شود.

  • تک جلسه

ارائه مشاوره به صورت کلی، تعیین مسیر و اهداف کسب و کار در طول جلسه ای یک ساعته انجام می پذیرد.

مشاوره تک جلسه هم به صورت حضوری و هم آنلاین با برقراری تماس تصویری برگزار می شود.

  • دوره ای

در بازهای زمانی مختلف بسته به نوع موضوع، کوچکی و بزرگی هدف گاهی یک ماهه، شش ماهه، یک-دو و یا پنج ساله انجام می گیرد.

می توان برای مثال به مشاوره کشت و کار گل گاوزبان به مدت یک پنج سال، مشاوره ساخت و تجاری سازی کرم گیاهی به مدت دو سال، مشاوره جهت بازاریابی و فروش محصولات آرایشی گیاهی به مدت شش ماه اشاره نمود.

در مشاوره ی دوره ای هم به صورت جلسات حضوری، تماس صوتی، تماس تصویری، پیامکی و پیام در واتساپ ارتباط برقرار می شود.

زمینه های مشاوره تخصصی

  • کشت و کار

شامل مراحل قبل از کاشت محصول ماننده بررسی و تفسیر شرایط آب، خاک و اقلیم، پیشنهادات آبیاری و کوددهی، زمان کاشت، شرایط داشت و مراحل برداشت و پس از برداشت محصول است.

  • فرآوری

مشاوره کاملا علمی بر پایه جدیدترین تحقیقات و پژوهش های روز دنیا شامل کلیه مراحل برای تبدیل گیاه به: گیاه خشک، بسته بندی، روغن گیری، اسانس گیری، عصاره گیری، کرم سازی، شامپو سازی، مواد آرایشی و بهداشتی و کلیه موارد مرتبط می باشد.

  • تجارت

مشاوره کاملا به روز در راستای اقتصاد کشور و تجارت جهانی با نگاه به واردات و صادرات، تجاری سازی هر آن چه محصول در زمینه گیاهان دارویی دارید، بازاریابی و فروش گیاهان دارویی و داروهای گیاهی به بهترین شکل ممکن صورت می پذیرد.

تیم کاری مشاوره

در تمام زمینه های کشت و کار، فرآوری و تجارت برای مشاوره تخصصی گیاهان دارویی، مدیران و اساتید و مشاوران عالی و متخصص تحت مدیریت آقای دکتر حکیم مهرداد امیدسالاری تمام قدرت خود را برای ایجاد، ارتقاء و به هدف رسانیدن کسب و کار شما به کار می گیرند.